Založ si blog

Ako to len všetko prekrúcate vy v SV!

“Preto s tým ľudom urobím znovu niečo prekvapivé, jednu prekvapivú vec za druhou. Ale múdrosť jeho múdrych sa rozplynie a rozumnosť jeho rozumných zmizne.“ Lenže beda tým, ktorí sa za každú cenu snažia utajiť svoje plány pred Jehovom! Svoje skutky konajú pod rúškom tmy a hovoria: „Kto nás vidí? Kto o nás vie? “Ako len všetko prekrúcate! Či je hrnčiar to isté čo hlina? Môže výrobok povedať o svojom výrobcovi: “Neurobil ma“? Môže výtvor povedať o svojom tvorcovi: “Ničomu nerozumie“? – Izaiáš 29:14-16.

Paradoxne vedenie Strážnej Veže nepripisovalo tieto odsudzujúce inšpirované slová proroka Izaiáša od Jehovu Boha svojmu vyvolenému ľudu Izraelu, ale Katolickej cirkvi počas viac ako 100 rokov! No pretože vraj Boží staroveký odpadlícky národ Izrael bol predobrazom Katolíckej cirkvi! No potichu, skoro tajne, neuveriteľne klamlivo túto dlhodobú dogmu v poslednej knihe Čisté Uctievanie publikovanej v roku 2018, zahodili, že vraj Katolícka cirkev nie je protiobrazom neverného Izraela, pretože nikdy neboli v Zmluve s Bohom Jehovom!

Ale nevysvetlili, kto to dnes vlastne je, a nechali otázku jednoducho nezodpovedanú! Je to presne tak, ako o tom písal pod inšpiráciou prorok Izaiáš v horecitovanom verši. Ale i nehanebne pokračujú v takejto pokrivenej politike aj s proroctvom Kristovho polobrata Júdu, ktorý tiež pod inšpiráciou napísal pomazaným bratom Ježiša Krista povzbudzujúce, ale zároveň aj varovné slová, ktoré ale majú aplikáciu v dnešných posledných dňoch súčasného celosvetovo umierajúceho systému vecí, pred druhým príchodom Ježiša Krista:

“Milovaní, veľmi som túžil napísať vám o našej spoločnej záchrane. Ale zistil som, že vám už musím napísať a nabádať vás, aby ste tvrdo bojovali za vieru, ktorá bola raz navždy daná svätým. Lebo sa medzi vás vkradli istí ľudia, ktorí sú podľa Písma už oddávna určení na odsúdenie. Sú to bezbožní ľudia, ktorí nezaslúženú láskavosť nášho Boha zneužívajú na ospravedlnenie bezočivého správania a svojimi skutkami zapierajú nášho jediného majiteľa a Pána, Ježiša Krista.” – Júda 3, 4.

Len si všimnite ako manipulatívne aplikuje inšpirované slová učeníka Júdu, polobrata Krista, adresované jeho pomazaným bratom na tých, ktorí podľa nich sú “odpadlíci” mimo kresťanského zboru svedkov Jehovových (často vylúčených pre chybné alebo aj kontroverzné dôvody), zatiaľ čo varovná biblická správa je adresovaná odpadlíkom vo vnútri zboru až do času, keď Ježiš Kristus ich spravoslivo odsúdi, a vyhodí do tmy von, mimo Božej organizácie!

https://www.jw.org/sk/kniznica/videa/#sk/mediaitems/2021Convention/pub-co-r21_137_VIDEO

Zneužívanie všetkých detí vo veľkom v SV!

01.10.2023

Čo sa týka pravého uctievania Stvoriteľa celého vesmíru, a jeho Zvrchovaného Vládcu, Boha Jehovu, Sväté Písmo alebo Biblia má dostatočnej informácie, aby si jeho uctievateľ nemýlil, či to robí správne alebo nesprávne! Učeník Ježiša Krista, jeho polobrat Jakub pod inšpiráciou to vyjadril takto: “Ak si niekto myslí, že uctieva Boha, ale nedrží svoj jazyk na uzde, [...]

Ježiš Kristus predpovedal Veľké Súženie

30.09.2023

Ohľadne jeho druhého príchodu v budúcnosti, Ježiš Kristus spomenul mnoho detailov, ktoré spoločne vysvetľujú nielen čas, ale aj mnohé situácie celosvetovo, dokazujúc, že splnil svoj sľub, keď svojim apoštolom a učeníkom povedal: “Keď odídem a pripravím vám miesto, prídem opäť a prijmem vás k sebe, aby ste boli aj vy tam, kde som ja. A cestu, kam [...]

Kto bude hovoriť mier a bezpečie!

26.09.2023

Apoštol Pavol napísal pod inšpiráciou (absolútna pravda) kresťanskému zboru v gréckom mestečku Tesaloniky z mesta Korint v prvom storočí, okolo roku 50 n.l., následujúce veľmi významné slová, ktoré majú zvlášť dnes veľký význam pre pravých pomazaných kresťanov, bratov Ježiša Krista a adoptovaných synov Jehovu Boha, ktorí podľa starovekých izraelských, ale aj [...]

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.

Eduard Heger

Štát vyplatí stranám takmer 100 miliónov eur. Demokratom na štátny príspevok chýbalo len 2-tisíc hlasov

01.10.2023 17:00

Milióny, ktoré politické strany vynaložili na kampaň, dostanú viaceré už čoskoro späť, a to aj s percentami navyše.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

Prieskum obľúbenosti alebo poradie najkrúžkovanejších poslancov: Fico a za ním? V rebríčku aj traja Kaliňákovia

01.10.2023 16:53

Viac ako pol milióna krúžkov dostal v predčasných voľbách suverénny víťaz rebríčka najpreferovanejších poslancov, líder Smeru Robert Fico. Pozrite si poradie za ním.

parlamentné voľby 2023, voliči, Žilina, volebná miestnosť, urna

Výsledky volieb sú definitívne: Pozrite si, ako hlasovala vaša obec či mesto

01.10.2023 15:35

Pozrite si, ktorá strana vyhrala parlamentné voľby vo vašej obci či meste a ako sa darilo strane, ktorej ste dali hlas vy.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 30532x
Priemerná čítanosť článkov: 1221x

Autor blogu

Kategórie