Založ si blog

Ako to len všetko prekrúcate vy v SV!

“Preto s tým ľudom urobím znovu niečo prekvapivé, jednu prekvapivú vec za druhou. Ale múdrosť jeho múdrych sa rozplynie a rozumnosť jeho rozumných zmizne.“ Lenže beda tým, ktorí sa za každú cenu snažia utajiť svoje plány pred Jehovom! Svoje skutky konajú pod rúškom tmy a hovoria: „Kto nás vidí? Kto o nás vie? “Ako len všetko prekrúcate! Či je hrnčiar to isté čo hlina? Môže výrobok povedať o svojom výrobcovi: “Neurobil ma“? Môže výtvor povedať o svojom tvorcovi: “Ničomu nerozumie“? – Izaiáš 29:14-16.

Paradoxne vedenie Strážnej Veže nepripisovalo tieto odsudzujúce inšpirované slová proroka Izaiáša od Jehovu Boha svojmu vyvolenému ľudu Izraelu, ale Katolickej cirkvi počas viac ako 100 rokov! No pretože vraj Boží staroveký odpadlícky národ Izrael bol predobrazom Katolíckej cirkvi! No potichu, skoro tajne, neuveriteľne klamlivo túto dlhodobú dogmu v poslednej knihe Čisté Uctievanie publikovanej v roku 2018, zahodili, že vraj Katolícka cirkev nie je protiobrazom neverného Izraela, pretože nikdy neboli v Zmluve s Bohom Jehovom!

Ale nevysvetlili, kto to dnes vlastne je, a nechali otázku jednoducho nezodpovedanú! Je to presne tak, ako o tom písal pod inšpiráciou prorok Izaiáš v horecitovanom verši. Ale i nehanebne pokračujú v takejto pokrivenej politike aj s proroctvom Kristovho polobrata Júdu, ktorý tiež pod inšpiráciou napísal pomazaným bratom Ježiša Krista povzbudzujúce, ale zároveň aj varovné slová, ktoré ale majú aplikáciu v dnešných posledných dňoch súčasného celosvetovo umierajúceho systému vecí, pred druhým príchodom Ježiša Krista:

“Milovaní, veľmi som túžil napísať vám o našej spoločnej záchrane. Ale zistil som, že vám už musím napísať a nabádať vás, aby ste tvrdo bojovali za vieru, ktorá bola raz navždy daná svätým. Lebo sa medzi vás vkradli istí ľudia, ktorí sú podľa Písma už oddávna určení na odsúdenie. Sú to bezbožní ľudia, ktorí nezaslúženú láskavosť nášho Boha zneužívajú na ospravedlnenie bezočivého správania a svojimi skutkami zapierajú nášho jediného majiteľa a Pána, Ježiša Krista.” – Júda 3, 4.

Len si všimnite ako manipulatívne aplikuje inšpirované slová učeníka Júdu, polobrata Krista, adresované jeho pomazaným bratom na tých, ktorí podľa nich sú “odpadlíci” mimo kresťanského zboru svedkov Jehovových (často vylúčených pre chybné alebo aj kontroverzné dôvody), zatiaľ čo varovná biblická správa je adresovaná odpadlíkom vo vnútri zboru až do času, keď Ježiš Kristus ich spravoslivo odsúdi, a vyhodí do tmy von, mimo Božej organizácie!

https://www.jw.org/sk/kniznica/videa/#sk/mediaitems/2021Convention/pub-co-r21_137_VIDEO

Pomaly začínajú búrky proti Strážnej Veži!

02.06.2024

Celosvetovo začínajú symbolické “dažde” vo forme súdnych procesov proti praktikám Strážnej Veži a jej samozvanému takzvanému “vedúcemu zboru”, ktorí napriek svojim opakovaným tvrdeniam, že “nie sú inšpirovaní ani neomylní a robia chyby”, vyžadujú od svojich členov absolútnu poslušnosť (2. TEs. 2:4). Ale v súčasnosti sa už začína spĺňovať staroveké [...]

Kto uvidí prichádzať Ježiša Krista – 2

26.05.2024

Posledná kniha Svätej Biblie, Zjavenie, v prvej kapitole, v prvom verši píše, že kniha je prezentovaná v symboloch! Len pod vplyvom Božieho svatého ducha môžeme pochopiť tie symboly, ako slová: “Pozrite, prichádza s oblakmi a uvidí ho každý, ale aj tí, ktorí ho prebodli. A všetky národy zeme budú nariekať kvôli nemu. Áno, amen.” – Zjavenie 1:7. Slovo, [...]

Biblický Bábel – predobraz dnešnej SV 2

20.05.2024

“Všetci ľudia na zemi hovorili jedným jazykom a mali jednu slovnú zásobu. A keď sa vydali na východ, našli údolnú rovinu v krajine Šineár a usadili sa tam. Povedali jeden druhému: „Poďme, urobme tehly, a vypáľme ich.“ Lenže tehly používali namiesto kameňa a asfalt namiesto malty. No ale potom si povedali: „Postavme si mesto a vežu, ktorej vrchol bude siahať do [...]

Matúš Šutaj Eštok

V akom stave je vyšetrovanie atentátu na Fica? Šutaj Eštok povedal, kedy by mohli byť známe prvé závery

20.06.2024 19:00

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok uviedol, že dozorujúca prokurátorka si neželá, aby o prípade informovali.

migranti afrika španielsko

Výletná loď cestou na Kanárske ostrovy zachránila sedem desiatok migrantov z Afriky

20.06.2024 18:25

Podľa španielskeho ministerstva vnútra bolo tento rok medzi africkými brehmi a Kanárskymi ostrovmi zachránených takmer 19 000 migrantov.

Russia Ukraine War

Ruskí okupanti nevzali ukrajinského vojaka do zajatia, ale odrezali mu hlavu. Aké šialenosti robia na fronte?

20.06.2024 18:00

Ruskí vojaci dokážu zabíjať ako bojovníci v stredoveku. Nad viacerými zajatými Ukrajincami sa nezľutovali, ale bezbranných ich zavraždili.

explózia, čierna hora

Explózia v černohorskej Cetinji zabila dvoch ľudí, traja sú vážne zranení

20.06.2024 17:35

Výbuch môže súvisieť s čiernohorskými zločineckými gangmi, ktoré obchodujú s drogami.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 97466x
Priemerná čítanosť článkov: 1392x

Autor blogu

Kategórie