Založ si blog

Kedy bude večný skutočný raj na Zemi?

Denný text na pondelok 8. Maja 2023 vzatý z biblickej knihy Zjavenie 21:4: “Zotrie im každú slzu z očí a smrť už nebude a nebude už ani smútok, ani plač, ani bolesť. Predošlé veci sa pominuli.” A komentár Strážnej Veže na tento denný text obsahuje tieto čiastočné slová, no nie celý komentár zo štúdia SV, ktorý už bol naplánovaný na Júl roku 2021 a hovorí takto: „Satan Diabol používa vodcov falošného náboženstva, aby povedali, že Jehova Boh je krutý a je zodpovedný za utrpenie človeka. Ale niektorí dokonca hovoria, že keď zomierajú deti, bol to Boh, kto si ich vzal, lebo potreboval viac anjelov v nebi. Aké to rúhanie falošných náboženstiev! Ale my vieme lepšie!”

Lenže Satan tiež používa náboženských vodcov, aby oklamali milióny ľudí, aby verili, že ich konkrétna organizácia je duchovným rajom. Čo je duchovný raj? No je to miesto, kde neexistujú prefíkaní, zlomyseľní a nemorálni ľudia. Biblia používa prirovnanie zvierat, a hovorí: „Vlk bude chvíľu bývať s baránkom a leopard si ľahne s kozou a teľa a i lev a vykŕmené zviera budú všetci spolu, a malý chlapec ich povedie. A krava aj medveď sa budú spolu pásť, aj ich mláďatá budú spolu ležať. Ale aj lev bude žrať slamu ako býk. A dojčiace dieťa sa bude hrať nad brlohom kobry, aj odstavené dieťa bude klásť svoju ruku na brloh jedovatého hada. Ale oni nespôsobia žiadnu škodu ani skazu na celom mojom svätom vrchu, lebo zem bude istotne plná poznaním Jehovu Boha.“ Izaiáš 11:6-9.

Náboženskí vodcovia, samozrejme, vedia, že medzi svedkami Jehovovými žiadna taká situácia neexistuje. Určite vedia, že tisíce sexuálnych predátorov tam existujú a pohltili nevinnosť už ale mnohých tisícov detí. V skutočnosti, keď pod stálou paľbou negatívnej publicity pokračujúceho škandálu so zneužívaním detí, hovorca Strážnej Veže tvrdil, sa priznal, že sexuálne zneužívanie detí medzi Jehovovými svedkami nie je o nič horšie ako vo svete! Aj keby to bola pravda, čo v skutku nie je, ale aj keby bola, je to odmietnutie tvrdenia, že organizácia je duchovným rajom v súčasnom svete. Lenže aby bol pre nich duchovný raj skutočne vierohodný, zamenili definíciu duchovného raja za organizačnú uniformitu, aby každý z 8 miliónov SJ na svete veril v to isté! A ak tak vôbec neurobia, budú vyhodení z raja, z kresťanského zboru! Aké rúhanie, chváliť Jehovu za to, že vytvoril falošný duchovný raj!

Zneužívanie všetkých detí vo veľkom v SV!

01.10.2023

Čo sa týka pravého uctievania Stvoriteľa celého vesmíru, a jeho Zvrchovaného Vládcu, Boha Jehovu, Sväté Písmo alebo Biblia má dostatočnej informácie, aby si jeho uctievateľ nemýlil, či to robí správne alebo nesprávne! Učeník Ježiša Krista, jeho polobrat Jakub pod inšpiráciou to vyjadril takto: “Ak si niekto myslí, že uctieva Boha, ale nedrží svoj jazyk na uzde, [...]

Ježiš Kristus predpovedal Veľké Súženie

30.09.2023

Ohľadne jeho druhého príchodu v budúcnosti, Ježiš Kristus spomenul mnoho detailov, ktoré spoločne vysvetľujú nielen čas, ale aj mnohé situácie celosvetovo, dokazujúc, že splnil svoj sľub, keď svojim apoštolom a učeníkom povedal: “Keď odídem a pripravím vám miesto, prídem opäť a prijmem vás k sebe, aby ste boli aj vy tam, kde som ja. A cestu, kam [...]

Kto bude hovoriť mier a bezpečie!

26.09.2023

Apoštol Pavol napísal pod inšpiráciou (absolútna pravda) kresťanskému zboru v gréckom mestečku Tesaloniky z mesta Korint v prvom storočí, okolo roku 50 n.l., následujúce veľmi významné slová, ktoré majú zvlášť dnes veľký význam pre pravých pomazaných kresťanov, bratov Ježiša Krista a adoptovaných synov Jehovu Boha, ktorí podľa starovekých izraelských, ale aj [...]

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.

Eduard Heger

Štát vyplatí stranám takmer 100 miliónov eur. Demokratom na štátny príspevok chýbalo len 2-tisíc hlasov

01.10.2023 17:00

Milióny, ktoré politické strany vynaložili na kampaň, dostanú viaceré už čoskoro späť, a to aj s percentami navyše.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

Prieskum obľúbenosti alebo poradie najkrúžkovanejších poslancov: Fico a za ním? V rebríčku aj traja Kaliňákovia

01.10.2023 16:53

Viac ako pol milióna krúžkov dostal v predčasných voľbách suverénny víťaz rebríčka najpreferovanejších poslancov, líder Smeru Robert Fico. Pozrite si poradie za ním.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 25
Celková čítanosť: 30572x
Priemerná čítanosť článkov: 1223x

Autor blogu

Kategórie