Založ si blog

Život Krista ako model pre čas konca

Ježiš Kristus bol, ale aj ostáva nejväčším prorokom Stvoriteľa, Jehovu Boha, ktorý kedy žil na našej planéte Zem. A veľmi často len jednoduché frázy majú prorocký vyznam pre nás ľudí žijúcich v konci súčasného veku, nad ktorým s povolením Stvoriteľa Boha vládne až dodnes jeho a aj náš najväčší Protivník! Všimnime si napríklad nasledujúci výrok Krista:

“Lebo som vám dal príklad (model), aby ste aj vy robili tak, ako som ja urobil vám. Hovorím vám, že otrok nie je väčší ako jeho pán, ani posol nie je väčší ako ten, kto ho poslal. Teraz to viete, ale budete šťastní, ak budete podľa toho aj konať. Nehovorím o vás všetkých.  Poznám tých, ktorých som si vybral.” – Ján 13:15-18.

Život Ježiša Krista v prvom storočí, ako Bohom poslaný Mesiáš (Spasiteľ), je prorockým príkladom pre jeho pomazaných bratov a vyvolených synov Jehovu Boha (144 000). Ich život pred Armagedonom bude počas 3 rokov aj pol odzrkadľovať Kristovú aktivitu až do jeho násilnej smrti členmi “vyvoleného” národa!

Ale tak, ako to bolo v prvom storočí, kde židovskí farizeji s pomocou rímskych légií zavraždili nevinného Božieho proroka, tak to bude aj na konci vekov! Tí, ktorí sa dnes predstavujú svetu ako “vyvolený” kresťanský “národ” zastupujúci Jehovu Boha, budú spolupracovať s OSN na zavraždení posledných pomazaných bratov Krista!

Kto bude hovoriť mier a bezpečie!

26.09.2023

Apoštol Pavol napísal pod inšpiráciou (absolútna pravda) kresťanskému zboru v gréckom mestečku Tesaloniky z mesta Korint v prvom storočí, okolo roku 50 n.l., následujúce veľmi významné slová, ktoré majú zvlášť dnes veľký význam pre pravých pomazaných kresťanov, bratov Ježiša Krista a adoptovaných synov Jehovu Boha, ktorí podľa starovekých izraelských, ale aj [...]

Dnes duchovné málo pochopiteľné slová!

11.09.2023

Presne tak, ako všetky Hebrejské inšpirované slová od 1. Mojžišovej, až po poslednú knihu hebrejského proroka Malachiáša boli exkluzívne písané pre Boží vyvolený národ Izraela, presne tak je to aj s Kresťanskými Gréckymi inšpirovanými knihamy! Boli exkluzívne písané pre Boží vyvolený duchovný národ. Duchovný Izrael! Lebo ten istý Boží duch, ktorý ich [...]

SV si tvorila Boha na svoju podobu!

07.09.2023

Alebo z Vševediaceho Stvoriteľa Boha stvorili neVševediaceho Boha Stvoriteľa! Ako to urobila spoločnosť Strážna Veža? Jednoducho! V časopise SV z roku 2006 v študijnom článku pod názvom “Jehova ‚od začiatku hovorí o konci’“, ale v paragrafe 17, ohľadne zakázaného stromu v strede záhrady, z ktorého Adam a Eva nemali jesť pod trestom smrti, vedenie píše: [...]

walesa

Osemdesiatročný Wałęsa chce znova búrať režim. Ak Kaczyński vyhrá voľby, bude občianska vojna, varuje

29.09.2023 19:30

Búrlivák, ktorý pomohol skoncovať s komunistickou érou v Poľsku, má na chrbte už osem krížikov. Lech Wałęsa sa ihneď po oslavách okrúhlych narodenín chystá podporiť opozíciu proti strane svojej niekdajšej pravej ruky, dnes najmocnejšieho muža Poľska Jarosława Kaczyńského.

SR Nové Zámky Migranti Nelegálni Registrácia NRX

Migranti na Slovensku zostať nechcú. Sme chudobní, xenofóbni a nepohostinní

29.09.2023 18:00

Profesor Drbohlav pripomína, že migranti z chudobnejších krajín globálneho juhu, ktorí dnes prúdia do Európy, rozhodne pre Slovensko hrozbou nie sú.

migrácia

Pohrebisko detí a budúcnosti: Počet mŕtvych migrantov v Stredomorí sa toto leto strojnásobil

29.09.2023 17:57

Medzi migrantmi, ktorí prišli do Talianska od januára do septembra, bolo 11 600 maloletých bez sprievodu.

Nemecko počasie september najteplejší meranie DWD

September prepísal teplotné rekordy naprieč celou Európou

29.09.2023 16:59, aktualizované: 17:21

Najvyššiu teplotu 33,3 stupňa zaznamenali Nemci 12. septembra v meste Waghäusel.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 28646x
Priemerná čítanosť článkov: 1245x

Autor blogu

Kategórie