Založ si blog

Jehova Boh zničí tých, ktorí ničia zem!

“Ale národy sa rozhnevali a prišiel tvoj hnev a určený čas súdiť mŕtvych a odmeniť tvojich otrokov prorokov a svätých a tých, ktorí sa boja tvojho mena, malých i veľkých, a zničiť tých, ktorí ničia zem.“ – Zjavenie 11:18.

Hovorí horecitovaný biblický verš z knihy Zlavenie o tom, že Jehova Boh zničí ľudstvo, lebo podľa interpretácie Strážnej Veže verš to znamená, že ľudstvo ničí planétu Zem a preto ich Jehova Boh zničí? Všimnime si biblický jazyk! 

Na samom začiatku stvorenia Adama a Evy a po ich vzbúre prori svojmu nebeskému Otcovi: “A keď sa pravý Boh pozrel na zem, videl, že je plná skazenosti a násilia. Boh videl, že zem je skazená. Všetci ľudia na zemi žili zvrátene.” – 1. Mojťišova 6:11, 12.

Takže biblický výraz “zem” sa v Mojžišovej knihe 6:11, 12 vzťahuje na morálnu skazenosť “zeme” alebo ľudstva a zároveň biologickú pomiešanosť nebeských padlých anjelov s ženami, čo vytvorilo hybridné, už ale nie ľudské potomstvo! Preto prišla Veľká Potopa!

Ten istý biblický jazyk (vzhľadom na výraz “zem”) sa používa v prorockom sľube v knihe Izaiáša, kde čítame: “Veď tvorím nové nebesia a novú zem a na predošlé veci sa už nebude spomínať, nikto sa pre ne nebude trápiť.” – Izaiáš 65:17.

Výraz “nové nebesia” sa vzťahuje na Božie nebeské kráľovstvo Ježiša Krista, ktoré bude vládnuť 1 000 rokov, aby zdokonalil “novú zem” alebo veľký zástup preživší Armagedon a ich vzkriesených potomkov s možnosťou večného života na rajskej Zemi!

Kto bude hovoriť mier a bezpečie!

26.09.2023

Apoštol Pavol napísal pod inšpiráciou (absolútna pravda) kresťanskému zboru v gréckom mestečku Tesaloniky z mesta Korint v prvom storočí, okolo roku 50 n.l., následujúce veľmi významné slová, ktoré majú zvlášť dnes veľký význam pre pravých pomazaných kresťanov, bratov Ježiša Krista a adoptovaných synov Jehovu Boha, ktorí podľa starovekých izraelských, ale aj [...]

Dnes duchovné málo pochopiteľné slová!

11.09.2023

Presne tak, ako všetky Hebrejské inšpirované slová od 1. Mojžišovej, až po poslednú knihu hebrejského proroka Malachiáša boli exkluzívne písané pre Boží vyvolený národ Izraela, presne tak je to aj s Kresťanskými Gréckymi inšpirovanými knihamy! Boli exkluzívne písané pre Boží vyvolený duchovný národ. Duchovný Izrael! Lebo ten istý Boží duch, ktorý ich [...]

SV si tvorila Boha na svoju podobu!

07.09.2023

Alebo z Vševediaceho Stvoriteľa Boha stvorili neVševediaceho Boha Stvoriteľa! Ako to urobila spoločnosť Strážna Veža? Jednoducho! V časopise SV z roku 2006 v študijnom článku pod názvom “Jehova ‚od začiatku hovorí o konci’“, ale v paragrafe 17, ohľadne zakázaného stromu v strede záhrady, z ktorého Adam a Eva nemali jesť pod trestom smrti, vedenie píše: [...]

walesa

Osemdesiatročný Wałęsa chce znova búrať režim. Ak Kaczyński vyhrá voľby, bude občianska vojna, varuje

29.09.2023 19:30

Búrlivák, ktorý pomohol skoncovať s komunistickou érou v Poľsku, má na chrbte už osem krížikov. Lech Wałęsa sa ihneď po oslavách okrúhlych narodenín chystá podporiť opozíciu proti strane svojej niekdajšej pravej ruky, dnes najmocnejšieho muža Poľska Jarosława Kaczyńského.

SR Nové Zámky Migranti Nelegálni Registrácia NRX

Migranti na Slovensku zostať nechcú. Sme chudobní, xenofóbni a nepohostinní

29.09.2023 18:00

Profesor Drbohlav pripomína, že migranti z chudobnejších krajín globálneho juhu, ktorí dnes prúdia do Európy, rozhodne pre Slovensko hrozbou nie sú.

migrácia

Pohrebisko detí a budúcnosti: Počet mŕtvych migrantov v Stredomorí sa toto leto strojnásobil

29.09.2023 17:57

Medzi migrantmi, ktorí prišli do Talianska od januára do septembra, bolo 11 600 maloletých bez sprievodu.

Nemecko počasie september najteplejší meranie DWD

September prepísal teplotné rekordy naprieč celou Európou

29.09.2023 16:59, aktualizované: 17:21

Najvyššiu teplotu 33,3 stupňa zaznamenali Nemci 12. septembra v meste Waghäusel.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 23
Celková čítanosť: 28648x
Priemerná čítanosť článkov: 1246x

Autor blogu

Kategórie