Založ si blog

Prekrúcajú pravdu na svoju skazu!

O apoštolovi Pavlovi a jeho štrnásť inšpirovaných listoch (viac ako polovica inšpirovaných Gréckych Písiem) apoštol Peter pod inšpiráciou (ako absolútna Božia pravda) napísal pre pomazaných bratov Ježiša Krista toto varovanie:

“Hovorí (apoštol Pavol) o tom vo všetkých svojich listoch. Ale sú v nich niektoré ťažko zrozumiteľné myšlienky, ktoré neznalí a nestáli ľudia na svoju vlastnú skazu prekrúcajú, ako to robia aj s ostatnými časťami Písma.” – 2. Petra 3:16.

V článku pod titulkou “Kto ochráni civilistov? – Čo hovorí Biblia?” Už na svojej hlavnej stránke jw.org/sk/ informuje, medzi iným, že “Božie Kráľovstvo už čoskoro urobí na zemi veľké zmeny”! Podľa SV začalo vládnuť v roku 1914, a počas prvých viac ako 100 rokov neurobilo nič?

Takže alebo je Ježiš Kristus neefektívny kráľ alebo vedenie Stražnej Veže sa prorocky pomýlilo, keď až dodnes učia, že Ježiš Kristus už začal vládnuť, ale tiež že ešte len začne vládnuť v krátkej budúcnosti alebo ten čas na jeho celosvetovú vládu ešte nezačal?!

Svet sa pomíňa a s ním aj jeho túžby!

25.11.2023

V jednom z posledných listov po svojom evanjéliu a knihy Zjavenie, ktoré apoštol Ján napísal pomazaným bratom Ježiša Krista a tiež adoptovaným synom Jehovu Boha, pod inšpiráciou, na ich povzbudenie a posilnenie pokračovať v čistej Kresťanskej viere, ktorú získali od Ježiša Krista, jednosplodeného syna Stvoriteľa, im napísal tieto slová: “Nemilujte svet ani to, čo je vo [...]

Jehova Boh oddelí pravú vieru od falošnej!

20.11.2023

Strážna veža až dodnes nesprávne použila na kresťanstvo prakticky všetky odsudzujúce proroctvá, ktoré Jehova Boh pôvodne namieril proti svojvoľnému Izraelu, a tiež i Judsku. Mysliaci človek by sa mohol prirodzene čudovať, prečo si Boh robil toľko problémov, aby pokarhal, potrestal a napravil modloslužobný systém falošného uctievania, s ktorým nemá nič spoločné a [...]

Inšpirácia znamená ľudskú predstavivosť?

18.11.2023

Na ročnej schôdzi vedúceho zboru svedkov Jehovových v 2023 vysvetlili význam Božej inšpirácie následovným dodatočným spôsobom pre informáciu všetkých svedkov Jehovu Boha, vrátane tých, ktorí sú pomazaní bratia Ježiša Krista, a ktorým ich Pán a tiež i Kráľ povedal: “Vám je dané rozumieť svätým tajomstvám nebeského Kráľovstva, ale im (nepomazaným) to nie je [...]

fico, pellegrini

Najviac ľudí dôveruje z novej vlády Pellegrinimu, Fico až na štvrtom mieste

30.11.2023 22:48

Premiérovi Robertovi Ficovi dôveruje 40 percent a nedôveruje 54 percent opýtaných, ukázal prieskum.

PVV, Fico, Pellegrini, Kaliňák, Danko

Vládna koalícia sa dohodla na návrhu budúcoročného rozpočtu

30.11.2023 22:02, aktualizované: 22:16

Návrhy vláda prerokuje hneď v pondelok, Národná rada môže o nich začať rokovať v stredu.

lekaren, liek, choroba, lieky

Protimonopolný úrad preveruje možný kartel medzi dodávateľmi liekov a zdravotníckych pomôcok

30.11.2023 21:39

Dôvodom neohlásenej inšpekcie boli podozrenia, že porušili pravidlá hospodárskej súťaže.

tank Abrams

Forbes o miliónových motoroch tankov Abrams na Ukrajine: Neradi zostávajú špinavé

30.11.2023 20:00

Dvakrát za deň musia posádky amerických tankov Abrams na Ukrajine vykonať istú procedúru, inak hrozí poškodenie motora za milión dolárov.

strazca

Strážca odpovedá: “Prichádza ráno, ale aj noc.” - Izaiáš 21:12.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 50212x
Priemerná čítanosť článkov: 1321x

Autor blogu

Kategórie